ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Picknickväska 8941092
*
nr 894 1092
Picknickväska
med tillbehör, 46x30x15
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:42:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 22:16:04
1
400 kr
12/5 20:36:59
2
350 kr
12/5 20:37:24
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: picknickväska textilier tillbehör vintage
-
8012 Handväskor
2 st, The Bridge, modell äldre, skinn. Längd: 26-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:55
*
Picknickväska
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1092
Picknickväska
med tillbehör, 46x30x15
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/5 22:16:04 | 1 | 400 kr |
| 12/5 20:36:59 | 2 | 350 kr |
| 12/5 20:37:24 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: picknickväska textilier tillbehör vintage
-
8012 Handväskor
2 st, The Bridge, modell äldre, skinn. Längd: 26-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:55



